Abart
Wrocław

 Historia firmy Abart sięga początku roku 1995 kiedy to aktualni członkowie zarządu założyli spółkę Abart s.c. i uruchomili mały warsztat montujący instalacje gazowe we Wrocławiu przy ulicy Warsztatowej 7. Wspólnicy dokonali samodzielnie pierwszej przeróbki samochodu na gaz 30 marca 1995 roku. Pierwszym przerobionym na gaz samochodem był popularny wtedy Polonez.

Dzięki dobrej jakości montażu i odpowiedniemu doborowi instalacji gazowych BRC i Lovato firma szybko przejęła znaczną część wrocławskiego runku samochodowych instalacji gazowych. Po miesiącu zostali zatrudnieni i przeszkoleni pierwsi pracownicy - monterzy instalacji gazowych. Po kilku miesiącach działalności dokonano pierwszej przeróbki na gaz samochodu z wtryskiem benzyny, co w tamtych czasach było bardzo znacznym skokiem technologicznym.
 

Czytaj więcej
Abart Wrocław

Oferta

Porównanie ceny gazu i benzyny jest głównym czynnikiem skłaniającym do przerobienia pojazdu benzynowego na zasilanie gazowe. Duża rónica ceny gazu i benzyny sprawia, że obecnie zasilanie gazowe jest naprawdę opłacalne.
Pojazd korzystający z zasilania gazowego spala na 100 km o około 10 - 20% więcej gazu niż benzyny.

Sprawdź cenę instalacji

Szanowi Państwo, prosimy o wypelnienie danych pojazdu potrzebnych do dokładnej wyceny instalacji

Aktualności

AUTOGAS NEWS

Aktualności

Jak pracujemy w czasie zagrożenia koronawirusem COVID-19

Szanowni Państwo,

W trosce o zdrowie zarówno Państwa, jak i naszych...

WIĘCEJ

Aktualności

Kanał Youtube

Zapraszamy do odwiedzenia naszego kanału na Youtube.

YOUTUBE

WIĘCEJ

Aktualności

Nowa jakość usług

Dzięki zaawansowanym szkoleniom oraz doświadczeniu nabytemu podczas 21 lat pracy, oferujemy kompleksową obsługę samochodów.

50% procent problemów występujących w samochodach z instalacją gazową jest spowodowana nieprawidłowym działaniem silnika. Dlatego teraz każdy problem rozwiążemy na miejscu. W naszej pracy stosujemy zaawansowane testery diagnostyczne oraz...

WIĘCEJ

Aktualności

Przegląd samochodu jak w ASO

Dzięki współpracy z autoryzowanymi dealerami samochodów, proponujemy Państwu okresowe przeglądy samochodu w bardzo atrakcyjnej cenie.

Przegląd pojazdu polega na wykonaniu około 50 czynności sprawdzających i należy go wykonać po przejechaniu 15 tys. km. W przypadku stwierdzenia nieprawidłowości proponujemy szybkie usunięcie usterek. Mając na uwadze oszczędność...

WIĘCEJ

Aktualności

Montujesz instalację gazową do pojazdu z niemieckim numerem rejestracyjnym?

Odbiór instalacji gazowej BRC Sequent w Niemczech w Dekra lub TÜV to już nie problem.
Procedura rejestracji instalacji gazowej w Niemczech:

  • Zamówienie Abgasgutachten w firmie Abart
  • Abgasgutachten - potwierdzenie wydawane przez Dekra Niemcy, informujące że dana instalacja gazowa spełnia taką samą normę spalin jak silnik zasilany benzyną.
  • Badanie...

    WIĘCEJ

Aktualności

Wysoka jakość usług

Dzięki wysokiej jakości usług świadczonych przez naszą firmę, instalacje gazowe przez nas montowane, są obsługiwane również w Niemczech. Zobacz, jakie instalacje gazowe wybierają sąsiedzi z za zachodniej granicy. Window Treatments for bedroom

WIĘCEJ

Partner 2
Partner 3
Partner 4
Wycena online
Zadzwoń