logo

Ekologia

Doskonale zdajemy sobie sprawę z szybkiego rozwoju naszej cywilizacji. Wiemy również o tym, że często za rozwojem idzie zanieczyszczenie środowiska. Jest to niewątpliwie bardzo niekorzystny efekt uboczny tego procesu. Wiele organizacji na całym świecie działa na rzecz wzrostu świadomości ekologii wśród mieszkańców naszej planety. Setki tysięcy ludzi troszczy się o przyszłość ziemi, przyrody ale przede wszystkim o przetrwanie bezcennego dobra jakim jest środowisko naturalne.

Firma Abart docenia i popiera wysiłki organizacji ekologicznych zmierzające do zapobiegania dalszej dewastacji środowiska, w którym żyjemy. Zdajemy sobie sprawę, że dzięki wysokiej pozycji jaką wypracowaliśmy przez lata na rynku samochodowych instalacji gazowych możemy mieć duży wkład w przywrócenie równowagi ekologicznej naszej planety.

Jednym z przejawów naszego pro-ekologicznego stosunku do świata jest fakt, iż samochody przystosowywane przez nas do zasilania LPG spełniają najnowsze europejskie normy emisji spalin EURO 4 i dzieki temu ograniczamy emisją szkodliwych substancji do atmosfery. Mamy też swiadomość, że instalacje gazowe zamontowane w samochodach naszych klientów zasialne LPG emitują o około 10% mniej dwutlenku węgla ograniczając w ten sposób coraz groźniejszy ostatnio efekt cieplarniany. Dlatego cieszmy się z faktu, że swoimi działaniami dołączamy się do nieocenionych wysiłków wszystkich tych, którym los naszej planety nie jest obojętny.

BRC Sequent 24 Anlage

Bei der BRC Sequent 24 Gasanlage, handelt es sich um ein sequentielles Gaseinblassystem, welches für fast alle Fahrzeuge mit Benzinmotoren, konzipiert wurde. Die Umrüstung auf Autogas mit dieser Gasanlage ist möglich für 3- und 4-Zylinder Motoren.

mehr...

Tanks

Sie haben sich für eine Autogasanlage entschieden und wissen noch nicht, welcher Gastank der Richtige für Sie ist? Unsere Übersicht über die gängigsten Varianten von Autogastanks hilft Ihnen bei Ihrer Entscheidung.

mehr...

Kraftstoffspreise

pb 981.44 €

pb 951.39 €

ON1.22 €

LPG0.56 €